Attyla

AKT V w operze dźwięku Aida Acoustics

Attyla

To lekka konstrukcja o bardzo szerokim paśmie i pełni brzmienia. Połączenie naturalnych materiałów: drewna czereśni amerykańskiej, najwyższej gatunkowo skóry w połączeniu z subtelnym wzornictwem nadają kolumnie elegancji i uniwersalności.
Styl retro Grand Budapest Hotel, czy glamour Park Avenue? Alpejski chalet a może loft w samym centrum SoHo? Attyla znakomicie harmonizuje z każdym stylem wnętrz.

Pochylenie przedniej ściany poprawia zgodność fazową, dzięki temu uzyskujemy spójność źródła dźwięku a to przekłada się na bogatą scenę i głębię nagrania.
Attyla to konstrukcja otwarta z rurą bass-reflex skierowaną do dołu, dzięki temu ustawienie kolumn nie wymaga kompromisów jak w przypadku klasycznej konstrukcji.

Obudowy zostały dokładnie zoptymalizowane dzięki oprogramowaniu CAD/CAM. Stosujemy specjalny klej spajający strukturę obudowy z uwagi na zdolność transmisji energii mechanicznej pomiędzy poszczególnymi jej elementami.
Przetworniki, komponenty zwrotnic i okablowanie zostały dobrane w wyniku wielomiesięcznego procesu pomiarów, odsłuchów i modyfikacji.

Specyfikacja:

impedancja znamionowa [Ohm] 4
impedancja minimalna [Ohm] 3,9
zalecana moc wzmacnaicza [W] >50
pasmo przenoszenia (-6dB) [Hz] 40-29000
podział pasma [Hz] 2300
filtr głośnika niskotonowego pierwszego rzędu
filtr głośnika wysokotonowego drugiego rzędu
maksymalny SPL [dB] 84
wymiary 19.5x38x99cm (szer. x gł. x wys.)
waga 30kg